صائب تدریس اعزام معلم خصوصی به تمام نقاط تهران

تدریس خصوصی صائب حضوری – انلاین

به منظور پوشش و دسترسی سریعتر و راحتر دانش آموزان به معلم های برتر به صورت حضوری و آن لاین ، این دفتر با برپایی دفاتر متعدد در نقاط مختلف شهر تهران اقدام نموده است 

شمال تهران: تجریش، نیاوران، قلهک، جماران، ازگل، لویزان، مینی سیتی، سوهانک، دروس، حسین‌آباد_مبارک‌آباد، اقدسیه، زعفرانیه، محمودیه، فرمانیه، کامرانیه، داودیه، دزاشیب، جردن، الهیه، ولنجک، اوین، ظفر، درکه، فرحزاد، پونک، سعادت آباد ، شهرک غرب،ونک و جنت آباد
شرق تهران: تهران نو، تهرانپارس، نارمک، شهرک امید، شهرک ویلایی زیتون، سرخه حصار، پیروزی، گرگان، وحیدیه، کالاد، شمس‌آباد، حکیمیه، نیروی هوایی، نظام آباد، مجیدیه، حشمتیه، منصورآباد
غرب تهران: شهرک آزادی، ستارخان، آریاشهر، (تهران)، شهر زیبا، شهران، طرشت، گیشا، چیتگر، شهرک اکباتان، کوی بیمه، تهرانسر، حصارک، آزادی، فردوس، دهکده المپیک، کن و وردآورد
جنوب تهران: مشیریه، شهرک مسعودیه، افسریه، خانی آباد نو، نازی‌آباد، نعمت‌آباد، یاخچی‌آباد، امیربهادر، آذری، اتابک، خراسان، خزانه فلاح، خزانه بخارایی، شاپور، مولوی، سیروس، دروازه غار، جوادیه، یافت‌آباد، منیریه، امیریه، شوش، بازار تهران، شهرری، کوی سیزده آبان، دولت‌آبادشهرک رسالت بازار چینی فروشان کیان شهر، یافت آباد بازار موبایل و مبل ایران.
مرکز تهران: یوسف آباد، امیرآباد، عباس‌آباد، جلفا، خواجه عبدالله، بهارشیراز، زرتشت، بهجت آباد، تخت جمشید (طالقانی)، تخت طاووس، سهروردی، آپادانا، توحید، جمهوری (نادری)، استانبول، توپخانه، لاله زار، باغ صبا، فاطمی، آرژانتین، آذربایجان

تماس با ما

شعبه شرق تهران

آدرس : میدان رساالت خیابان فرجام روبروی میدان صدم

تلفن: ۵-۷۷۲۱۲۴۵۴

شعبه غرب تهران

آدرس : میدان دوم صادقیه مجتمع تجاری صادقیه طبقه دوم

تلفن: ۴۴۰۶۸۳۹۲

شعبه شمال تهران

آدرس :خیابان پاسداران قبل از خیابان شهید کلاهدوز

تلفن: ۲۲۷۸۴۳۲۵

شعبه مرکز تهران

آدرس : میدان  ونک خیابان والی نژاد

تلفن: ۳-۸۸۶۰۹۰۶۲

شناخت ویژگی های بهترین معلم تهران

برای این کار بهتر است :

۱- تحقیق كنید زیرا باید ازتوانایی علمی ، شهرت ، تجربه ، حسن اخلاق و حق الزحمه و سایر خصوصیات بهترین معلم مطمئن شوید تابتوانید كه درسهایی كه گاه سرنوشت زندگی شمارا رغم خواهد زد ، به دستان با  كفایت وی بسپارید.

۲- هیچگاه صرفاً به تبلیغاتی كه یك معلم كرده است اكتفا نكنید. تبلیغات تلویزیونی ، اینترنتی و سایر رسانه های گروهی معیار و ملاك مناسبی برای تحقیق نیستند. می توانید به سوابق معلم و دانش آموزانی که از این معلم استفاده نموده اند مراجعه كنید و در مورد سابقه معلم كه قصد انتخاب آن را دارید مطلع شوید.

۳- سن و جنس معلم( زن یا مرد بودن ) ملاك ومعیار مناسبی برای خوب بودن یا بد بودن بهترین معلم در تهران نیست. گاهی اوقات یك معلم تحصیل كرده جوان بسیار می تواند از یك معلم سالخورده و به ظاهر با تجربه به كار شما بیاید.  زن یا مرد بودن وكیل نیز خیلی اهمیت ندارد و ملاك علم ، شهرت و حسن خلق اوست. البته استفاده از معلم ُ متناسب با جنسیت دانش آموز در ارتباط گرفتن دانش آموز کمک خواهد نمود.

۴- كسی كه عنوان معلم  حق الزحمه ای را اخذ می كند علاوه براین كه حداقل مدرك كارشناسی رشته مربوطه را دارد .

آموزشگاه تدریس خصوصی صائب با همکاری تعداد زیادی از معلمین با سابقه همکاری طولانی با بهترین معلم های تهران شما را در امر آموزش به صورت تخصصی یاری می نماید.

معلمین این مجموع دارای تخصص، تجربه و سابقه طولانی در امر آموزش و مشاوره می باشند و با پوشش دادن تمامی درسها و کتابهای درسی به صورت حضوری و مجازی ُ دانش آموز را از مراجعه به سایر مراکز بی نیاز می کنند.

بنابراین شما می توانید بهترین معلم را در مورد دروس مورد نیاز از آموزشگاه تدریس خصوصی صائب بخواهید و آموزش مطالب درسی و کنکور را به بهترین معلمین تهران که با این مجموع فعالیت می کنند بسپارید.

امروز به دلیل تخصصی شدن مباحث آموزشی و زمان کم برای دانش آموزان باید در انتخاب معلم متخصص می بایست  دقت شود.

بهترین معلم غرب تهران

امروزه امر آموزش تحت تاثیر دو مسئله در شهر تهران می باشد بحث اول این است که تهران دارای وسعت فراوان است و همین فراوانی وسعت و گستردگی منطقه جغرافیایی باعث می‌شود تا اشخاص ترجیح دهند در آموزش خود به نزدیکترین مرکز مراجعه نمایند.

صائب تدریس یک مرکز آموزشی در زمینه ی تدریس خصوصی حضوری و آنلاین می باشد که با پشتوانه علمی و تجربه غنی اساتید همکار توانسته بهترین معلم های خصوصی را به خدمت بگیرد . تجربه کار در سایر مراکز علمی و آموزشی همچون قلم چی، طراحی آزمون های کنکور، تالیف کتاب، جزوات آموزشی و فیلم های آموزشی ایشان را به بهترین معلم های خصوصی تبدیل نموده است . روش بکارگیری این اساتید به نحوی است که ضمن مصاحبه با همه آنها ، مدارک مربوط به رزومه تحصیلی و تدریس را از آنها دریافت و مورد بررسی قرار می دهد.

از سوی دیگر پس از هر کلاس خصوصی توسط دانش آموزان معلمها مورد ارزیابی قرار می گیرند و رتبه معلمها بر اساس نظرسنجی صورت گرفته از دانش آموزان  با ستاره مشخص می گردند و توصیه آنها برای کارهای بعدی به میزان امتیاز دریافتی از ارزیابی های قبلی خواهد بود.

اساتید آموزشگاه صائب، نسبت به سایر معلم ها با رزومه مشابه، هزینه کمتری برای تدریس خصوصی دریافت میکنند و به عنوان معلم خصوصی ابتدایی، معلم خصوصی هفتم هشتم نهم، معلم خصوصی شیمی، معلم خصوصی فیزیک، معلم خصوصی زیست شناسی، معلم خصوصی ریاضی، معلم خصوصی زبان های خارجی، معلم خصوصی دروس دانشگاهی و معلم خصوصی دروس عمومی با آموزشگاه صائب همکاری میکنند.

دیدگاهتان را بنویسید